Головні події Події Україна

“12 годин ходила з проламаними кістками в голові”: вихователі дитсадка приховали страшну травму в 4-річної дитини і відправили її спати (відео)

“12 годин ходила з проламаними кістками в голові”: вихователі дитсадка приховали страшну травму в 4-річної дитини і відправили її спати.

 

У дитячому садочку в Одесі 4-річна дівчинка під час прогулянки на майданчику сильно вдарилася головою. Дівчинку почало сильно нудити, однак вихователі не надали їй медичної допомоги і відправили спати. Крім того, батька дитини попросили не розповідати про те, що дівчинка постраждала саме під час перебування у садочку.Про це йдеться у сюжеті ТСН.

Так, зазначається, що батько дізнався про травму своєї доньки аж увечері, коли забирав її додому. Дівчинці сильно погіршало, тож її відразу госпіталізували.

У лікарні медики виявили в дитини перелам потиличної кістки та струс мозку. Таким чином з часу травми голови до надання першої допомоги минуло 12 годин.

Чтайте також:  Кілька днів голодувала: Фреймут розповіла, як поборола COVID-19

Лікарі сказали, що за цей час дитина могла і померти.

Зараз батьки звинувачують вихователів дитячого садка у службовій недбалості, вони вже звернулися до поліції. Тим часом у самому садочку інцидент від початку намагалися приховати.

Джерело.