Головні події

Евакуацією українки Анастасії Зінченко з Китаю зайнявся особисто Президент

Евакуацією українки Анастасії Зінченко з Китаю зайнявся особисто президент України Володимир Зеленський. Про це заявила сама Анастасія Зінченко, зв’язавшись з “Сегодня”. Дівчина розповіла, що їй зателефонував президент Володимир Зеленський і пообіцяв взяти вирішення її ситуації під особистий контроль.

Українка Анастасія Зінченко відмовилася повертатися додому спецлітаком з китайського міста Ухань без свого шпіца Мішеля. Собачку заборонила вивозити китайська влада.

Як повідомив тимчасовий повірений України в КНР Віктор Пономарьов, українські дипломати подавали запит на евакуацію, але китайська сторона дозволила виїхати тільки людям, і заборонила вивозити тварин.

“Не пускати собаку на борт – це вимога китайської сторони, адже тварини – також переносники вірусу”, – розповів тимчасовий повірений України в КНР Віктор Пономарьов.

Чтайте також:  Уже З 29 Серпня! Уряд Прийняв Термінове Рішення – Закрити Кордони: Що Важливо Знати

Крім того, за словами Віктора Пономарьова, документи на собаку власниця зробила заднім числом – вони датовані 17 лютого 2020 року.

“Їй пропонували розмістити шпіца в готелі для собак, всі витрати оплатили б, і доставити його в Україну, коли карантин закінчиться. Але власниця відмовилася і сказала, що залишиться разом зі шпіцом в Китаї”, – зазначив дипломат.

Джерело.