Головні події Україна українці в світі

Діти на експорт! В Київському готелі знайшли півсотні малюків. Відео

Всі немовлята перебували в одній кімнаті.
У столиці України в готелі «Венеція» знаходяться 46 немовлят, народжених від сурогатних мам. Всі вони не можуть потрапити до своїх батьків, оскільки через пандемію коронавируса закриті кордони багатьох країн, в тому числі і України.

Про це повідомила уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денисова на своїй сторінці в Facebook.

За словами Людмили Денісової, сурогатне материнство в нашій країні – це величезна проблема, адже держава не може проконтролювати долю таких дітей і не може їх захистити.

Також Денисова показала відео, яке опублікувала одна з клінік репродуктивної медицини. Даний відеоролик був розміщений виключно для іноземців, які проживають в США, Італії, Іспанії, Великобританії, Китаї, Франції, Німеччині та інших країнах.

Чтайте також:  Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль вважає, що в Україні ще на довго збережеться масковий режим та виокремив три рівні карантину.

На українській та російській версіях сайту клініки відео відсутнє.

На відеоролику відзначається, що за новонародженими цілодобово стежать педіатри і нянечки, і всі немовлята здорові і почувають себе добре. У той же час, насторожує той факт, що діти знаходяться в одній кімнаті київського готелю «Венеція».

Як заявила Людмила Денисова, зазначена інформація є підтвердженням того, що ситуація з наданням послуг сурогатного материнства даної клінікою є системною.

Омбудсман наголошує, що влада терміново потрібно звернути увагу на дану проблему, тому як права маленьких дітей можуть бути порушені.

Також Людмила Денисова пропонує внести зміни в законодавство, згідно з яким послугами сурогатного материнства могли б користуватися тільки українці.

 

Джерело.